fitemite

fitemite
Film Freak - 893 Film Ratings
Member Since: 14 Mar 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 46% Logan Lucky (2017) - Rated 09 Sep 2017
68 46% Hell or High Water (2016) - Rated 09 Sep 2017
70 72% Baby Driver (2017) - Rated 09 Sep 2017
60 6% Jason Bourne (2016) - Rated 08 Aug 2017
70 72% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 02 Aug 2017
63 11% The Bourne Legacy (2012) - Rated 02 Aug 2017
62 8% Closed Circuit (2013) - Rated 02 Aug 2017
69 59% Wonder Woman (2017) - Rated 11 Jun 2017
62 8% Heist (2015) - Rated 11 Jun 2017
34 1% Precious Cargo (2016) - Rated 11 Jun 2017