![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fitterhans | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
|

| 91 | He Loves Me, He Loves Me Not (2002) - Sep 20, 2010 |
| 87 | The Princess Bride (1987) - Sep 20, 2010 |
| 90 | Inception (2010) - Sep 20, 2010 |
| 99 | 12 Angry Men (1957) - Sep 20, 2010 |
| 98 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Sep 20, 2010 |
| 98 | The Goonies (1985) - Sep 20, 2010 |
| 100 | Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (1964) - Sep 20, 2010 |
| 100 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Sep 20, 2010 |
| 100 | Vertigo (1958) - Sep 20, 2010 |
| 100 | The Third Man (1949) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |