fitztwg

fitztwg
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 85% The Adventures of Tintin (2011) - Rated 13 Feb 2012
1% Demetri Martin. Person. (2007) - Rated 13 Feb 2012
50 26% Transylvania 6-5000 (1963) - Rated 13 Feb 2012
70 60% The Artist (2011) - Rated 13 Feb 2012
65 49% Fletch (1985) - Rated 13 Feb 2012
1% Alvin and the Chipmunks (2007) - Rated 13 Feb 2012
40 17% Planet of the Apes (2001) - Rated 13 Feb 2012
45 21% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 13 Feb 2012
60 41% The Fifth Element (1997) - Rated 13 Feb 2012
70 60% Blade (1998) - Rated 13 Feb 2012