Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
fk-
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: Czech Republic
Recent Rankings
100 Fight Club (1999) - Aug 13, 2007
40 Lords of Dogtown (2005) - Aug 13, 2007
70 The Machinist (2004) - Aug 13, 2007
75 Identity (2003) - Aug 13, 2007
95 A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007
100 Requiem for a Dream (2000) - Aug 13, 2007
90 Pi (1998) - Aug 13, 2007
90 Oldboy (2003) - Aug 13, 2007
80 The Game (1997) - Aug 13, 2007
50 Alien 3 (1992) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with fk-. Why not go rank more films, then come back and check it out again?