![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fladvad | |
![]() |
Film Freak - 601 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2009
Location: Sweden
|

| 82 | Gomorra (2008) - Dec 14, 2009 |
| 90 | La Haine (1995) - Dec 14, 2009 |
| 90 | Battlestar Galactica (2003) - Dec 14, 2009 |
| 90 | Time of the Gypsies (1988) - Dec 14, 2009 |
| 85 | The French Connection (1971) - Dec 14, 2009 |
| 80 | The Rescuers (1977) - Dec 14, 2009 |
| 82 | Strange Days (1995) - Dec 14, 2009 |
| 90 | Casablanca (1942) - Dec 14, 2009 |
| 88 | Atonement (2007) - Dec 14, 2009 |
| 80 | Conan the Barbarian (1982) - Dec 14, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |