flapstaart

flapstaart
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 22 Jun 2008
Location: Maastricht, Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 93% The Pianist (2002) - Rated 22 Jun 2008
85 80% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 22 Jun 2008
60 12% Madagascar (2005) - Rated 22 Jun 2008
50 8% Daredevil (2003) - Rated 22 Jun 2008
90 93% Hotel Rwanda (2004) - Rated 22 Jun 2008
85 80% Monsters, Inc. (2001) - Rated 22 Jun 2008
75 47% Blade (1998) - Rated 22 Jun 2008
80 65% The Legend of Zorro (2005) - Rated 22 Jun 2008
70 31% Titanic (1997) - Rated 22 Jun 2008
65 18% American Beauty (1999) - Rated 22 Jun 2008