![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
flash0214 | |
![]() |
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Aug 25, 2010
Location: USA
|

| 95 | The Princess Bride (1987) - Aug 25, 2010 |
| 95 | Braveheart (1995) - Aug 25, 2010 |
| 98 | Dune (1984) - Aug 25, 2010 |
| 98 | The Wrestler (2008) - Aug 25, 2010 |
| 90 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Aug 25, 2010 |
| 90 | Very Bad Things (1998) - Aug 25, 2010 |
| 97 | Black Hawk Down (2001) - Aug 25, 2010 |
| 95 | Meet the Parents (2000) - Aug 25, 2010 |
| 95 | The One (2001) - Aug 25, 2010 |
| 100 | Pineapple Express (2008) - Aug 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |