![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
flash67 | |
![]() |
Movie Buff - 225 Films Ranked
Member Since: May 31, 2006
Location: Switzerland
|
|
Message Sent!
| |

| 10 | The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007 |
| 3 | Anaconda (1997) - Aug 13, 2007 |
| 15 | Antz (1998) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Apt Pupil (1998) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Army of Darkness (1993) - Aug 13, 2007 |
| 37 | Assault on Precinct 13 (2005) - Aug 13, 2007 |
| 14 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Backdraft (1991) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007 |
| 3 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |