![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
flashman | |
![]() |
Movie Buff - 202 Films Ranked
Member Since: Mar 14, 2008
Location: USA
|

| 95 | Alien (1979) - Mar 14, 2008 |
| 90 | Casino Royale (2006) - Mar 14, 2008 |
| 80 | Million Dollar Baby (2004) - Mar 14, 2008 |
| 65 | Armageddon (1998) - Mar 14, 2008 |
| 90 | Total Recall (1990) - Mar 14, 2008 |
| 75 | 21 Grams (2003) - Mar 14, 2008 |
| 80 | Mulan (1998) - Mar 14, 2008 |
| 80 | A Bug's Life (1998) - Mar 14, 2008 |
| 88 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Mar 14, 2008 |
| 70 | 300 (2007) - Mar 14, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |