Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
flemtown
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Jul 6, 2006
Location: USA
Bio: No information
Recent Rankings
50 The Sound of Music (1965) - Aug 13, 2007
65 Ali G Indahouse (2002) - Aug 13, 2007
70 Paris, Texas (1984) - Aug 13, 2007
2 Pearl Harbor (2001) - Aug 13, 2007
5 Bruce Almighty (2003) - Aug 13, 2007
20 The Princess Diaries (2001) - Aug 13, 2007
5 The Stepford Wives (2004) - Aug 13, 2007
20 Soul Plane (2004) - Aug 13, 2007
35 Wrong Turn (2003) - Aug 13, 2007
80 Mystic River (2003) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with flemtown. Why not go rank more films, then come back and check it out again?