Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
fletchtb
Movie Buff - 135 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Fletcher, VT, USA
Recent Rankings
95 Unforgiven (1992) - Aug 19, 2009
95 Casino Royale (2006) - Aug 19, 2009
80 Flash Gordon (1980) - Aug 19, 2009
88 The Incredibles (2004) - Aug 19, 2009
92 Bull Durham (1988) - Aug 19, 2009
95 Caddyshack (1980) - Aug 19, 2009
85 Major League (1989) - Aug 19, 2009
90 The Jerk (1979) - Aug 19, 2009
80 Remember the Titans (2000) - Aug 19, 2009
90 Ocean's Eleven (2001) - Aug 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with fletchtb. Why not go rank more films, then come back and check it out again?