![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fleurfect | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Aug 31, 2010
Location: UK
|

| 95 | Ginger Snaps (2000) - Aug 31, 2010 |
| 80 | The Darjeeling Limited (2007) - Aug 31, 2010 |
| 95 | Inception (2010) - Aug 31, 2010 |
| 95 | The Virgin Suicides (1999) - Aug 31, 2010 |
| 20 | Spider-Man (2002) - Aug 31, 2010 |
| 85 | A Very Long Engagement (2004) - Aug 31, 2010 |
| 90 | Heathers (1989) - Aug 31, 2010 |
| 100 | American Beauty (1999) - Aug 31, 2010 |
| 80 | Into the Wild (2007) - Aug 31, 2010 |
| 80 | Superbad (2007) - Aug 31, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |