![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
flickcorn | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Jul 17, 2011
Location: Canada
|

| 80 | Full Metal Jacket (1987) - Jul 17, 2011 |
| 90 | The Bourne Identity (2002) - Jul 17, 2011 |
| 70 | GoldenEye (1995) - Jul 17, 2011 |
| 77 | Fight Club (1999) - Jul 17, 2011 |
| 85 | The Patriot (2000) - Jul 17, 2011 |
| 79 | Grandma's Boy (2006) - Jul 17, 2011 |
| 66 | Crash (2005) - Jul 17, 2011 |
| 80 | The Matrix (1999) - Jul 17, 2011 |
| 90 | Shrek 2 (2004) - Jul 17, 2011 |
| 90 | Snatch (2000) - Jul 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |