![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
flipper202 | |
![]() |
Movie Buff - 131 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: London, UK
|

| 99 | Hook (1991) - Aug 19, 2009 |
| 49 | Grease (1978) - Aug 19, 2009 |
| 72 | Patriot Games (1992) - Aug 19, 2009 |
| 1 | Sarah Silverman: Jesus is Magic (2005) - Aug 19, 2009 |
| 66 | Beverly Hills Cop (1984) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Ghost in the Shell 2: Innocence (2004) - Aug 19, 2009 |
| 45 | Van Helsing (2004) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 19, 2009 |
| 10 | Romy and Michele's High School Reunion (1997) - Aug 19, 2009 |
| 33 | American Pie Presents Band Camp (2005) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |