Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
flixrater
Movie Buff - 218 Films Ranked
Member Since: Oct 29, 2007
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 Inside Man (2006) - Oct 29, 2007
75 Guess Who (2005) - Oct 29, 2007
20 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Oct 29, 2007
100 The Green Mile (1999) - Oct 29, 2007
95 Hotel Rwanda (2004) - Oct 29, 2007
95 Stand and Deliver (1988) - Oct 29, 2007
90 Alice in Wonderland (1951) - Oct 29, 2007
95 Good Will Hunting (1997) - Oct 29, 2007
95 The Prestige (2006) - Oct 29, 2007
100 The Shawshank Redemption (1994) - Oct 29, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with flixrater. Why not go rank more films, then come back and check it out again?