![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
flosinclair | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Nov 6, 2011
Location: USA
|

| 90 | Catch Me If You Can (2002) - Nov 07, 2011 |
| 100 | Gran Torino (2008) - Nov 06, 2011 |
| 80 | Rebel Without a Cause (1955) - Nov 06, 2011 |
| 80 | 127 Hours (2010) - Nov 06, 2011 |
| 70 | Before Sunrise (1995) - Nov 06, 2011 |
| 80 | Pulp Fiction (1994) - Nov 06, 2011 |
| 70 | In Bruges (2008) - Nov 06, 2011 |
| 80 | American Beauty (1999) - Nov 06, 2011 |
| 60 | Superbad (2007) - Nov 06, 2011 |
| 40 | How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Nov 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |