flotaider

flotaider
Movie Buff - 183 Film Ratings
Member Since: 13 Oct 2009
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 72% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 07 May 2012
75 36% The Hurt Locker (2009) - Rated 25 Jun 2011
80 52% The Dark Knight (2008) - Rated 25 Jun 2011
45 7% The A-Team (2010) - Rated 25 Jun 2011
60 20% How to Lose Friends & Alienate People (2008) - Rated 25 Jun 2011
30 3% Taken (2008) - Rated 25 Jun 2011
80 52% The Longest Yard (2005) - Rated 04 Jul 2010
84 65% Raging Bull (1980) - Rated 04 Jul 2010
76 41% Cape Fear (1991) - Rated 04 Jul 2010
75 36% 1408 (2007) - Rated 04 Jul 2010