fluuzi

fluuzi
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 20 May 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 89% Dazed and Confused (1993) - Rated 20 May 2008
75 78% First Blood (1982) - Rated 20 May 2008
45 46% Control (2007) - Rated 20 May 2008
75 78% Fargo (1996) - Rated 20 May 2008
81 85% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 20 May 2008
83 87% Two-Lane Blacktop (1971) - Rated 20 May 2008
60 58% The Matrix (1999) - Rated 20 May 2008
80 82% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 20 May 2008
90 94% Unforgiven (1992) - Rated 20 May 2008
75 78% Young Guns II (1990) - Rated 20 May 2008