![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fluxtendu | |
![]() |
Movie Buff - 138 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Netherlands
|
|
Message Sent!
| |

| 87 | Inglourious Basterds (2009) - Oct 02, 2009 |
| 83 | Reversal of Fortune (1990) - Aug 28, 2009 |
| 90 | Oldboy (2003) - Aug 28, 2009 |
| 91 | Manhattan (1979) - Aug 28, 2009 |
| 88 | Harold and Maude (1971) - Aug 28, 2009 |
| 94 | Akira (1988) - Aug 28, 2009 |
| 85 | The Barbarian Invasions (2003) - Aug 28, 2009 |
| 93 | Blade Runner (1982) - Aug 28, 2009 |
| 90 | Amores Perros (2000) - Aug 28, 2009 |
| 90 | The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert (1994) - Aug 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |