fluxx

fluxx
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 54% Saw (2004) - Rated 14 Aug 2007
80 54% Red Eye (2005) - Rated 14 Aug 2007
70 15% Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Rated 14 Aug 2007
80 54% Mindhunters (2004) - Rated 14 Aug 2007
98 95% Oldboy (2003) - Rated 14 Aug 2007
"definately one of the best films i've seen in a long time!"
70 15% Van Helsing (2004) - Rated 14 Aug 2007
80 54% The Grudge (2004) - Rated 14 Aug 2007
90 88% Shaun of the Dead (2004) - Rated 14 Aug 2007
80 54% Ichi the Killer (2001) - Rated 14 Aug 2007
78 40% Saw II (2005) - Rated 14 Aug 2007