Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
fmatrix
Film Freak - 508 Films Ranked
Member Since: Oct 1, 2008
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
70 Night at the Museum (2006) - Jan 31, 2010
70 Chicago (2002) - Jan 31, 2010
85 The Shining (1980) - Jan 31, 2010
85 Toy Story 2 (1999) - Jan 31, 2010
55 Problem Child (1990) - Jan 31, 2010
85 Near Dark (1987) - Jan 31, 2010
60 The Seventh Sign (1988) - Jan 31, 2010
60 Eurotrip (2004) - Jan 31, 2010
75 Alice in Wonderland (1951) - Jan 31, 2010
75 Ed Wood (1994) - Jan 31, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with fmatrix. Why not go rank more films, then come back and check it out again?