![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fmdalpiaz | |
![]() |
Movie Buff - 177 Films Ranked
Member Since: May 14, 2011
Location: Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazil
|

| 50 | 50 First Dates (2004) - May 14, 2011 |
| 75 | Spanglish (2004) - May 14, 2011 |
| 80 | Reign Over Me (2007) - May 14, 2011 |
| 90 | Iron Man (2008) - May 14, 2011 |
| 60 | Iron Man 2 (2010) - May 14, 2011 |
| 55 | Titanic (1997) - May 14, 2011 |
| 75 | Little Children (2006) - May 14, 2011 |
| 85 | Finding Neverland (2004) - May 14, 2011 |
| 25 | Batman Forever (1995) - May 14, 2011 |
| 60 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - May 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |