Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
follysfeast
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Apr 29, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
68 Ladder 49 (2004) - Aug 13, 2007
89 Blow (2001) - Aug 13, 2007
75 Behind Enemy Lines (2001) - Aug 13, 2007
Mini-Review: Surprisingly good--but I hadn't been expecting much.
60 The Island (2005) - Aug 13, 2007
91 Closer (2004) - Aug 13, 2007
43 Cellular (2004) - Aug 13, 2007
78 Cold Mountain (2003) - Aug 13, 2007
70 The Village (2004) - Aug 13, 2007
72 Lucky Number Slevin (2006) - Aug 13, 2007
74 Saved! (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with follysfeast. Why not go rank more films, then come back and check it out again?