Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
fonthe8
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Sep 29, 2009
Location: USA
Recent Rankings
100 Seven Samurai (1954) - Sep 29, 2009
90 Snatch (2000) - Sep 29, 2009
90 Dumb and Dumber (1994) - Sep 29, 2009
90 Collateral (2004) - Sep 29, 2009
90 The Dark Knight (2008) - Sep 29, 2009
90 WALL·E (2008) - Sep 29, 2009
0 The Ugly Truth (2009) - Sep 29, 2009
0 Skills Like This (2007) - Sep 29, 2009
100 Paper Moon (1973) - Sep 29, 2009
100 Double Indemnity (1944) - Sep 29, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with fonthe8. Why not go rank more films, then come back and check it out again?