Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
foo1
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2011
Location: USA
Recent Rankings
89 The Incredibles (2004) - Mar 23, 2011
75 The Bourne Ultimatum (2007) - Mar 23, 2011
86 Fantastic Four (2005) - Mar 20, 2011
70 National Treasure (2004) - Mar 20, 2011
85 Iron Man 2 (2010) - Mar 20, 2011
80 Up (2009) - Mar 20, 2011
65 Children of Men (2006) - Mar 20, 2011
30 Watchmen (2009) - Mar 20, 2011
90 Dave (1993) - Mar 20, 2011
89 Date Night (2010) - Mar 20, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with foo1. Why not go rank more films, then come back and check it out again?