foobarbar

foobarbar
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 09 Feb 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 25% Elysium (2013) - Rated 09 Feb 2014
10 4% How to Eat Fried Worms (2006) - Rated 09 Feb 2014
65 36% I, Robot (2004) - Rated 09 Feb 2014
64 29% Olympus Has Fallen (2013) - Rated 09 Feb 2014
1% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 09 Feb 2014
72 58% Forrest Gump (1994) - Rated 09 Feb 2014
65 36% Frozen (2013) - Rated 09 Feb 2014
37 10% Gravity (2013) - Rated 09 Feb 2014
65 36% Transformers (2007) - Rated 09 Feb 2014
58 21% Taken 2 (2012) - Rated 09 Feb 2014