![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
foratiz | |
![]() |
Movie Buff - 184 Films Ranked
Member Since: Oct 21, 2011
Location: Turkey
|

| 65 T2 | Çalgı çengi (2011) - Nov 03, 2011 |
| 90 T9 | Canim kardesim (1973) - Nov 03, 2011 |
| 85 T8 | Vizontele (2001) - Nov 03, 2011 |
| 90 T9 | A Clockwork Orange (1971) - Oct 21, 2011 |
| 85 T8 | Bound (1996) - Oct 21, 2011 |
| 85 T8 | Making 'The Matrix' (1999) - Oct 21, 2011 |
| 80 T6 | The Matrix Reloaded (2003) - Oct 21, 2011 |
| 50 T1 | Speed Racer (2008) - Oct 21, 2011 |
| 85 T8 | Tosun Pasa (1976) - Oct 21, 2011 |
| 80 T6 | Banker bilo (1980) - Oct 21, 2011 |
| Writers | Yavuz Turgul |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,055,000 Movie Rankings and Counting... |