![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fordskydog | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Winter Haven, Florida, USA
|

| 89 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 18, 2009 |
| 88 | 12 Angry Men (1957) - Aug 18, 2009 |
| 81 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Batman Begins (2005) - Aug 18, 2009 |
| 82 | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Breakfast Club (1985) - Aug 18, 2009 |
| 89 | The Bourne Identity (2002) - Aug 18, 2009 |
| 4 | Saturday Night Fever (1977) - Aug 18, 2009 |
| 79 | WALL·E (2008) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Being John Malkovich (1999) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |