Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
formica
Movie Buff - 200 Films Ranked
Member Since: Aug 31, 2009
Location: UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
86 The Seduction of Mimi (1972) - Aug 31, 2009
95 Love and Anarchy (1973) - Aug 31, 2009
85 Swept Away (1974) - Aug 31, 2009
88 Seven Beauties (1975) - Aug 31, 2009
85 Swept Away (2002) - Aug 31, 2009
75 You Only Live Twice (1967) - Aug 31, 2009
84 Easy Rider (1969) - Aug 31, 2009
60 Chitty Chitty Bang Bang (1968) - Aug 31, 2009
70 From Russia with Love (1963) - Aug 31, 2009
70 The Guns of Navarone (1961) - Aug 31, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with formica. Why not go rank more films, then come back and check it out again?