Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
forumcu
Movie Buff - 205 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2009
Location: Turkey
Recent Rankings
100 The Godfather (1972) - Jul 07, 2009
78 Dracula (1992) - Jul 07, 2009
68 Burn After Reading (2008) - Jul 07, 2009
75 Jackie Brown (1997) - Jul 07, 2009
70 The Polar Express (2004) - Jul 07, 2009
75 The Pianist (2002) - Jul 07, 2009
78 Slumdog Millionaire (2008) - Jul 07, 2009
70 Wild Wild West (1999) - Jul 07, 2009
85 Rocky II (1979) - Jul 07, 2009
65 50 First Dates (2004) - Jul 07, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with forumcu. Why not go rank more films, then come back and check it out again?