Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
four
Movie Buff - 170 Films Ranked
Member Since: Dec 5, 2006
Location: USA
Recent Rankings
92 Koyaanisqatsi (1982) - Dec 05, 2006
85 Drawing Restraint 9 (2005) - Dec 05, 2006
94 The Wizard (1989) - Dec 05, 2006
Mini-Review: I love the powerglove. It's so bad.
78 Bend It Like Beckham (2002) - Dec 05, 2006
82 Sphere (1998) - Dec 05, 2006
68 Must Love Dogs (2005) - Dec 05, 2006
93 Dead Poets Society (1989) - Dec 05, 2006
91 Finding Nemo (2003) - Dec 05, 2006
88 Amores Perros (2000) - Dec 05, 2006
72 Batman Returns (1992) - Dec 05, 2006
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with four. Why not go rank more films, then come back and check it out again?