![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fourleaf75 | |
![]() |
Movie Buff - 135 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 90 | American Beauty (1999) - Aug 27, 2009 |
| 85 | The Jackal (1997) - Aug 27, 2009 |
| 85 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 27, 2009 |
| 20 | Batman Forever (1995) - Aug 27, 2009 |
| 95 | Forrest Gump (1994) - Aug 27, 2009 |
| 80 | The Little Mermaid (1989) - Aug 27, 2009 |
| 90 | The Shining (1980) - Aug 27, 2009 |
| 85 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 27, 2009 |
| 95 | Fight Club (1999) - Aug 27, 2009 |
| 90 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Aug 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |