Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
fowler
Movie Buff - 305 Films Ranked
Member Since: Sep 2, 2007
Location: istanbul, kartal, Turkey
Recent Rankings
90 Rear Window (1954) - Aug 02, 2008
90 The Silence (1963) - Aug 02, 2008
85 Beetlejuice (1988) - Aug 02, 2008
75 A Taste of Cherry (1997) - Aug 02, 2008
90 Secrets & Lies (1996) - Aug 02, 2008
85 Wolf (1994) - Jul 29, 2008
80 Memento (2001) - Jul 29, 2008
90 Batman Begins (2005) - Jul 29, 2008
85 The Departed (2006) - Jul 29, 2008
95 Hero (2002) - Jul 23, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with fowler. Why not go rank more films, then come back and check it out again?