![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
foy4wX | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Dec 13, 2009
Location: Canada
|

| 90 | 24 Hour Party People (2002) - Aug 19, 2011 |
| 90 | The Work of Director Chris Cunningham (2003) - May 07, 2010 |
| 95 | It Might Get Loud (2008) - Dec 13, 2009 |
| 82 | Faust (1926) - Dec 13, 2009 |
| 90 | The Last Unicorn (1982) - Dec 13, 2009 |
| 99 | Hallam Foe (2007) - Dec 13, 2009 |
| 74 | A Scanner Darkly (2006) - Dec 13, 2009 |
| 72 | Obsessed (2009) - Dec 13, 2009 |
| 79 | Gran Torino (2008) - Dec 13, 2009 |
| 75 | Metropolis (1927) - Dec 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |