![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
frakjahor | |
![]() |
Movie Buff - 317 Films Ranked
Member Since: Sep 9, 2008
Location: Istanbul, Beyoglu, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Rain Man (1988) - Sep 12, 2008 |
| 70 | House on Haunted Hill (1999) - Sep 12, 2008 |
| 70 | Thelma & Louise (1991) - Sep 12, 2008 |
| 50 | The General's Daughter (1999) - Sep 12, 2008 |
| 40 | Lolita (1997) - Sep 12, 2008 |
| 50 | Apocalypto (2006) - Sep 12, 2008 |
| 100 | Saw (2004) - Sep 12, 2008 |
| 40 | Punch-Drunk Love (2002) - Sep 12, 2008 |
| 50 | The Matrix Reloaded (2003) - Sep 12, 2008 |
| 50 | The Others (2001) - Sep 12, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |