![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fralbjabar | |
![]() |
Film Freak - 530 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2010
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | Battle: Los Angeles (2011) - Jan 17, 2012 |
| 82 | Real Steel (2011) - Jan 09, 2012 |
| 82 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Jan 01, 2012 |
| 85 | Dirty Harry (1971) - Jan 01, 2012 |
| 86 | Kung Fu Panda 2 (2011) - Jan 01, 2012 |
| 86 | Spy Game (2001) - Dec 08, 2011 |
| 79 | Rumble in the Bronx (1995) - Nov 01, 2011 |
| 90 | The Big Sleep (1946) - Nov 01, 2011 |
| 72 | Drive Angry (2011) - Sep 20, 2011 |
| 86 | Troll Hunter (2010) - Sep 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |