Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum PTP - Pass The Popcorn
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
frames
Cinema Addict - 1450 Films Ranked
Member Since: Dec 18, 2010
Location: Denmark
Recent Rankings
75 T8 Gone Baby Gone (2007) - Mar 04, 2013
75 T8 Searching for Sugar Man (2012) - Mar 04, 2013
40 T3 Viceværten (2012) - Mar 04, 2013
65 T6 Lawless (2012) - Mar 04, 2013
90 T10 Oldboy (2003) - Mar 04, 2013
65 T6 Intouchables (2011) - Dec 11, 2012
45 T3 Total Recall (2012) - Dec 11, 2012
70 T7 Carnage (2011) - Nov 26, 2012
75 T8 Quantum of Solace (2008) - Nov 25, 2012
65 T6 Skyfall (2012) - Nov 25, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with frames. Why not go rank more films, then come back and check it out again?