![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
franbo | |
![]() |
Movie Buff - 131 Films Ranked
Member Since: Apr 28, 2010
Location: USA
|

| 77 | The Machinist (2004) - May 10, 2010 |
| 93 | Beauty and the Beast (1991) - May 10, 2010 |
| 93 | The Sound of Music (1965) - May 10, 2010 |
| 0 | Ghost Rider (2007) - May 10, 2010 |
| 55 | Girl, Interrupted (1999) - May 10, 2010 |
| 55 | The Golden Compass (2007) - May 10, 2010 |
| 93 | Serenity (2005) - May 10, 2010 |
| 100 | Casablanca (1942) - May 10, 2010 |
| 60 | Apocalypto (2006) - May 10, 2010 |
| 72 | Hairspray (2007) - May 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |