![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
francisc | |
![]() |
Movie Buff - 450 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Titanic (1997) - Jul 10, 2011 |
| 55 | Dune (1984) - Jul 10, 2011 |
| 80 | Taken (2009) - Jul 10, 2011 |
| 80 | Lars and the Real Girl (2007) - Jul 10, 2011 |
| 68 | Mamma Mia! (2008) - Jul 10, 2011 |
| 55 | Meet Joe Black (1998) - Jul 10, 2011 |
| 95 | District 9 (2009) - Jul 10, 2011 |
| 90 | Quantum of Solace (2008) - Jul 10, 2011 |
| 60 | Maid in Manhattan (2002) - Jul 10, 2011 |
| 85 | Inception (2010) - Jul 10, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |