Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
franck
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: May 30, 2006
Location: France
Recent Rankings
1 Almost Peaceful (2002) - Aug 13, 2007
50 The Contender (2000) - Aug 13, 2007
75 Eternal (2004) - Aug 13, 2007
35 The Life of David Gale (2003) - Aug 13, 2007
70 S.W.A.T. (2003) - Aug 13, 2007
80 Taxi (2004) - Aug 13, 2007
100 War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007
10 Roll Bounce (2005) - Aug 13, 2007
20 Hostel (2005) - Aug 13, 2007
13 Date Movie (2006) - Aug 13, 2007
Mini-Review: this movie is a dull!
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with franck. Why not go rank more films, then come back and check it out again?