![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
francois | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Feb 1, 2009
Location: USA
|

| 80 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - May 04, 2010 |
| 0 | Week End (1967) - Jul 02, 2009 |
| 75 | Batman Returns (1992) - Feb 01, 2009 |
| 65 | Batman Begins (2005) - Feb 01, 2009 |
| 5 | Dungeons & Dragons (2000) - Feb 01, 2009 |
| 77 | The Circus (1928) - Feb 01, 2009 |
| 1 | Anaconda (1997) - Feb 01, 2009 |
| 55 | Cars (2006) - Feb 01, 2009 |
| 98 | Stalag 17 (1953) - Feb 01, 2009 |
| 10 | Ocean's Twelve (2004) - Feb 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |