![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
frankboy01 | |
![]() |
Flick Fan - 98 Films Ranked
Member Since: Sep 6, 2010
Location: Montreal, Quebec, Canada
|
|
Bio: wtf
| |

| 80 | Lord of War (2005) - Sep 06, 2010 |
| 85 | American Pie (1999) - Sep 06, 2010 |
| 78 | Sin City (2005) - Sep 06, 2010 |
| 80 | Armageddon (1998) - Sep 06, 2010 |
| 85 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Sep 06, 2010 |
| 80 | The Mummy Returns (2001) - Sep 06, 2010 |
| 75 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Sep 06, 2010 |
| 85 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Sep 06, 2010 |
| 80 | Pretty Woman (1990) - Sep 06, 2010 |
| 80 | Ocean's Eleven (2001) - Sep 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |