![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
frankcapra44 | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: May 7, 2008
Location: Germany
|

| 85 | Elevator to the Gallows (1958) - May 07, 2008 |
| 70 | Sonatine (1993) - May 07, 2008 |
| 85 | Little Big Man (1970) - May 07, 2008 |
| 75 | Some Like It Hot (1959) - May 07, 2008 |
| 90 | Contempt (1963) - May 07, 2008 |
| 80 | There Will Be Blood (2007) - May 07, 2008 |
| 75 | 12 Monkeys (1995) - May 07, 2008 |
| 10 | The Italian Job (2003) - May 07, 2008 |
| 85 | Brazil (1985) - May 07, 2008 |
| 70 | Collateral (2004) - May 07, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |