![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
frankhuzzah | |
![]() |
Flick Fan - 43 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Breckenridge, MN, USA
|

| 95 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Sep 19, 2010 |
| 88 | Equilibrium (2002) - Sep 19, 2010 |
| 95 | The Truman Show (1998) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Casino Royale (2006) - Sep 19, 2010 |
| 3 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Sep 19, 2010 |
| 80 | The Running Man (1987) - Sep 19, 2010 |
| 60 | X-Men Origins: Wolverine (2009) - Sep 19, 2010 |
| 99 | Back to the Future (1985) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Sep 19, 2010 |
| 85 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |