Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
franklim
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Feb 17, 2011
Recent Rankings
75 Madagascar (2005) - Feb 17, 2011
70 Sleepless in Seattle (1993) - Feb 17, 2011
70 You've Got Mail (1998) - Feb 17, 2011
70 City Slickers (1991) - Feb 17, 2011
55 Bee Movie (2007) - Feb 17, 2011
75 WALL·E (2008) - Feb 17, 2011
75 The Blues Brothers (1980) - Feb 17, 2011
65 Mad Dog and Glory (1993) - Feb 17, 2011
70 Ice Age: The Meltdown (2006) - Feb 17, 2011
70 Ice Age (2002) - Feb 17, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with franklim. Why not go rank more films, then come back and check it out again?