![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
frankmaguire | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Mar 5, 2009
Location: Australia
|

| 90 | Synecdoche, New York (2008) - Oct 21, 2009 |
| 40 | Home Alone 4 (2002) - Oct 21, 2009 |
| 50 | I Still Know What You Did Last Summer (1998) - Oct 21, 2009 |
| 79 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Oct 21, 2009 |
| 68 | Lady and the Tramp (1955) - Oct 21, 2009 |
| 64 | Exorcist: The Beginning (2004) - Oct 21, 2009 |
| 68 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Oct 21, 2009 |
| 75 | The Karate Kid (1984) - Oct 21, 2009 |
| 68 | Sphere (1998) - Oct 21, 2009 |
| 83 | Strange Days (1995) - Oct 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |