![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
franky | |
![]() |
Movie Buff - 210 Films Ranked
Member Since: May 26, 2007
Location: USA
|

| 81 | Elf (2003) - Dec 21, 2008 |
| 80 | Yes Man (2008) - Dec 21, 2008 |
| 100 | The Dark Knight (2008) - Dec 21, 2008 |
| 84 | Pulp Fiction (1994) - Jul 27, 2007 |
| 79 | Die Hard (1988) - Jul 27, 2007 |
| 80 | The Transformers: The Movie (1986) - Jul 27, 2007 |
| 85 | Transformers (2007) - Jul 27, 2007 |
| 95 | Ratatouille (2007) - Jul 27, 2007 |
| 100 | Once (2007) - Jul 27, 2007 |
| 88 | Edward Scissorhands (1990) - Jun 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |