Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
franniethegr
Flick Fan - 85 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
88 The Usual Suspects (1995) - Aug 18, 2007
95 The Sixth Sense (1999) - Aug 18, 2007
90 Monster (2003) - Aug 18, 2007
90 A Few Good Men (1992) - Aug 18, 2007
92 Midnight Run (1988) - Aug 18, 2007
70 Total Recall (1990) - Aug 18, 2007
88 Ray (2004) - Aug 18, 2007
87 Bridget Jones's Diary (2001) - Aug 18, 2007
85 Saved! (2004) - Aug 18, 2007
85 Dave (1993) - Aug 18, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with franniethegr. Why not go rank more films, then come back and check it out again?