frano_ri

franori
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 10 Nov 2013
Location: Rijeka, Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 18% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 09 Jan 2014
82 29% Captain Phillips (2013) - Rated 09 Jan 2014
86 43% Prisoners (2013) - Rated 25 Dec 2013
92 72% Hachiko: A Dog's Story (2009) - Rated 10 Nov 2013
93 77% Bowling for Columbine (2002) - Rated 10 Nov 2013
88 51% The Bourne Identity (2002) - Rated 10 Nov 2013
90 62% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 10 Nov 2013
96 94% Super Size Me (2004) - Rated 10 Nov 2013
95 86% Pulp Fiction (1994) - Rated 10 Nov 2013
87 46% Meet the Fockers (2004) - Rated 10 Nov 2013