![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fred kite | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: honolulu, hawaii, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 55 | Diva (1981) - Aug 20, 2007 |
| 95 | Ace in the Hole (1951) - Aug 18, 2007 |
| 100 | Eyes Without a Face (1960) - Aug 18, 2007 |
| 75 | Panic in the Streets (1950) - Aug 18, 2007 |
| 75 | Murder, My Sweet (1944) - Aug 18, 2007 |
| 95 | Out of the Past (1947) - Aug 18, 2007 |
| 70 | The Day the Earth Stood Still (1951) - Aug 18, 2007 |
| 80 | Cat People (1942) - Aug 18, 2007 |
| 70 | Throne of Blood (1957) - Aug 18, 2007 |
| 80 | House of Wax (1953) - Aug 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |